Kilka słów o nas
 
Jacek Kędzierski

Ukończyłem studia na Uniwersytecie Gdańskim o kierunku Cybernetyka Ekonomiczna i Informatyka o specjalności Rachunkowość i Przetwarzanie Danych.

Z zagadnieniami pełnienia funkcji administratora bezpieczeństwa informacji oraz ochroną danych osobowych jestem związany od kilku lat, a w szczególności od nowelizacji Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, która obowiązuje od 1 stycznia 2015 r. W 2016 roku ukończyłem Studia Podyplomowe „Wykonywanie funkcji administratora bezpieczeństwa informacji” w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Posiadam certyfikat Pełnomocnika Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

Od 2013 roku jestem członkiem Rady Nadzorczej Dekpol S.A. i pełnię funkcję Przewodniczącego Komitetu Audytu Rady Nadzorczej Dekpol S.A.


Grzegorz Wąsacz

Jestem magistrem prawa. Studiowałem na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz niemieckim Universität Bielefeld. W czerwcu 2017 roku ukończyłem studia podyplomowe p.n. „Wykonywanie funkcji administratora bezpieczeństwa informacji i inspektora ochrony danych” w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk, które objęte były patronatem Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w kancelariach prawniczych w Polsce oraz Niemczech, Ministerstwie Sprawiedliwości, jak również w Konsulacie Generalnym RP w Kolonii. Pracowałem dla znanych międzynarodowych korporacji PwC oraz XL Catlin, a także dla szwajcarskiego banku Credit Suisse w dziale Compliance, w którym badałem prowadzenie działalności marketingowej w zgodności z obowiązującymi przepisami prawa.

Posługuję się biegle językiem angielskim i niemieckim.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

kw-odo
biuro.odo@gmail.com | tel. 503 143 343 | tel. 576 240 751
copyright: kw-odo.pl